TÉMATICKÉ CESTY

Každý z nás má určitou představu o tom, jak by měla vypadat dokonalá cesta či dovolená. Někdo má rád dobrodružství, objevování, další dá přednost klidu a relaxaci. Někdo si zjistí, co je právě  “trendy“.

Proto jsem připravila ve spolupráci s dalšími lektory tematické cesty, které by vám mohly pomoci s výběrem dovolené, kterou hledáte. Můžete si vybrat cesty na Kypr s jógou, aromaterapií,  Mindfulness, nebo poznávací Můj Kypr. Tematické cesty a aktivity se průběžně obměňují podle cestovatelských novinek.

A proč si z takových cest s námi vybrat?

Skvělá velikost skupiny. Typicky do 15 lidí nejvíce. Taková skupina cestovatelů funguje nejlépe. A je možné vypravit i menší skupinu od 5 cestovatelů výše.

Díky tomu je skupina flexibilnější a může toho zažívat a objevovat mnohem více. Neopakovatelné momenty s místními, s cestovateli i z jiných zemí. Aktivity jsou u každé cesty, byť je tematicky zaměřená.

A věk? Věřím, že věk není žádnou překážkou.  Věkové složení je většinou od dvaceti do 60 let. Což ze skupiny dělá zábavný, jedinečný a výběrovou skupinku.

Dopravu máme vlastní, z letiště i na letiště vás přepravíme.

A pokud máte kolem sebe skupinu lidí, posluchačů, cvičence, zaměstnance, které chcete vzít do jiného prostředí,  jinak a jinde s nimi pracovat, i takovou incentivní cestu na Kypr pro vás připravím.

Rezervovat tématickou cestu