JAK CESTOVAT NA KYPR

JAK AKTUÁLNĚ CESTOVAT NA TRASE ČR – KYPR – ČR

K cestě na Kypr potřebujete jen cestovní doklad nebo OP.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Doporučujeme sjednat. Viz VOP. 

Na Kypr nejsnadněji letecky …

Leteckou dopravu na Kypr zajišťuje mnoho mezinárodních, ale i charterových leteckých společností.  Obzvláště během sezony, tj. cca od začátku března do konce listopadu.

Na Kypru jsou tři letiště:

Larnaca – LCA

Paphos – PFO

Třetí letiště je Ercan – ECN. Ale pozor, toto letiště je na „okupované“ části ostrova.

Přímý let z Prahy  (ale v průměru z celé Evropy)  trvá cca 3,15 minut.

JE POTŘEBA SI DÁT POZOR NA TZV. ONLINE ODBAVENÍ U LOW COST LETŮ. POKUD SI NEUDĚLÁTE ONLINE ODBAVENÍ, NA PŘEPÁŽCE MŮŽETE ZAPLATIT MANIPULAČNÍ POPLATEK AŽ 30 EUR I VÍCE ZA ODBAVENÍ ZA OSOBU. 

VZHLEDEM K  NEUSTÁLE SE MĚNÍCÍMU  LETECKÉMU TRHU SE MOHOU INFORMACE O LETECH, LETECKÝCH SPOLEČNOSTECH, CENÁCH, POPLATCÍCH  RYCHLE MĚNIT. 

Jsme zastánci  flexibilních cestovních modelů. K dispozici je  široká škála online portálů,  leteckých společností a pod.,  které nabízejí nepřeberné množství letových spojů a tím pádem i letenek.  Od těch nejdražších,  až po low-cost. Sami tak můžete ovlivnit  jak cenu cesty (někomu nevadí letět za levno, někdo preferuje 1. třídu), tak i délku  cesty,  pokud se rozhodnete  prodloužit si pobyt a dovolenou.

Pokud si nechcete vybrat  sami letenky na „internetových portálech“,  pak se můžete obrátit s požadavkem na nás nebo přímo na našeho IATA partnera v Čechách, který pro Vás vhodný spoj vyhledá.

www.go-travel.cz

Tel.: +420 224 817 537, +420 222 320 616

Mbl.: +420 724 092 898,  +420 724 095 049

PRÁVA CESTUJÍCÍCH V LETECKÉ DOPRAVĚ viz

https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/passenger-rights/air/index_cs.htm?fbclid=IwAR3__ISp7Y_IPIDa9otsmO5iSNHfZK9d2XkfT15D3YqkDXTSWnQShN4XMew

TRANSFERY A PŮJČENÍ AUTA

Zajistíme obojí na základě poptávky u místního  partnera.

U výletů, které jsou součástí programu, je doprava samozřejmostí.

Transfery na a z letiště, pokud nejsou součástí programu, můžeme zajistit.

UBYTOVÁNÍ

Je zajištěno u smluvních partnerů. Mějte na paměti, že check-in je ve 14,00 a  check-out většinou do 12,00.  Pokud si budete chtít sjednat delší ubytování a dopravu, můžeme vám pomoci.

Prosím, abyste vzali v potaz, že se nezabývám  masivním cestovním ruchem a nabídkami click-on-package. Nenabízím ubytování v několikahvězdičkových hotelech s all-inclusive. Ubytování vybírám v butikových hotelech nebo agroturistických historických objektech.

Rezervovat cestu