KYPR – DOVOLENÁ NA MÍRU PRO VÁS

 Jedete sami nebo jste si koupili pobyt bez výletů?

Chcete poznat Kypr „lépe a důvěrněji“?

Nevyhovuje vám nabídka běžných výletů? 

Pak můžete poznat Kypr se mnou.   

Důvod je jednoduchý.  Jsem tu doma. 

Váš pobyt, výlety a dovolenou vůbec  vám pomohu naplánovat.  


PROČ NA MÍRU

JAK TO FUNGUJE

1. KROK 

Pro přípravu potřebuji  lépe znát vás a vaše přání. Odpovězte na otázky níže v mailu, a bude mnohem snazší vám nabídnout itinerář, který přesně odpovídá vašim preferencím.

Jméno:
Mail:
Termín:
Počet osob: dospělí/děti
Ubytování – složení pokojů:
Stravování:  
Doprava pozemní: mikrobus nebo car rental
Co byste rádi podnikli, jaké jsou vaše zájmy, koníčky?  

2. KROK

Na základě odpovědí a vašich preferencí připravím itinerář, udělám předběžné rezervace služeb a kalkulaci.  Po závěrečném odsouhlasení základního itineráře a ceny je nutné zaplatit nevratnou zálohu ve výši 30% z celké ceny itineráře nejpozději do 3 dnů, teprve potom obdržíte kompletní itinerář se všemi detaily, rezervacemi apod. 

Nevratná záloha slouží na veškerou administrativu, organizaci, program, zálohy na rezervace a přípravu pobytu (lze sjednat speciální platební plán a vystavit fakturu pro plátce DPH). 

Zbývající částku (tj. celková částka minus záloha) je splatná 60 dní před začátkem cesty. V případě rezervace provedené do jednoho měsíce od odjezdu je celý poplatek za balíček splatný do 5 pracovních dnů.

3. KROK

Pak už si stačí zabalit, vyrazit a užít si cesty 

V případě výrazného kolísání měny a/nebo abnormálního zvýšení cen dodávek mezi inzerováním cesty a jejím uskutečněním si vyhrazujeme právo změnit celkovou cenu cesty.

Nezabývám se masivním cestovním ruchem a nabídkami click-on-package. Nenabízím ubytování v několikahvězdičkových hotelech s all-inclusive. Ubytování vybírám v butikových hotelech nebo agroturistických historických objektech.