ŘEČTINA S KYPŘANKOU NA KYPRU

18. – 25. 9. 2024

CeJazykově – poznávací cesta na mém rodném ostrově.

Obsah kurzu:

Pobyt  kurz se bude odehrávat v  Pissouri Bay, v malebném zálivu, který není přemrštěně turistický, ale není ani na konci světa a nábízí  mnoho  možností.  Kavárny, restaurace a bary, obchůdky, supermarkety.  Okolí je nesmírně bohaté co se týče sportovních aktivit, od plavání po pěší tůry na známých turistických trasách.  V dostupných vzdálenostech jsou tradiční kyperské vesnice,  město Paphos.  Celou oblastí se táhnou nádherné vinice.

Bydlíme a učíme se v rodinném resortu Ampelokipi Holiday Apartments.  Kolem vil se táhnou vinice, olivové stromy, zahrady. Majitelé mají vlastní vinice, víno, olivový olej. Vaří se z jejich produktů  a produktů přímo od okolních farmářů. Domácí vejce, olivový olej, zelenina, apod. A vaří paní majitelka. Denně a vše čerstvé.

Ubytování:

Obrovské dvojpokojové apartmány jsou primárně pro 4 osoby, plně vybavené. Apartmán má velký obývák, terasu, kuchyň, společnou koupelnu pro 4 osoby, dvě ložnice. Jedna z ložnic má dvě postele, druhá manželskou. Tyto apartmány jsou v mírném svahu s výhledem na hory, vinice, zahrady a pozemky majitelů, kde vše pěstují.

Druhá budova – letos nová, nabízí ubytování ve dvojlůžkových pokojích.

Co všechno si můžeme užít během pobytu, kromě  „učení se“, například: 

Cena ubytování se snídaní a doprava z letiště a na letiště

9 000 Kč za osobu v apartmánu     

11 200 Kč za osobu v dvojlůžkovém pokoji v nové budově

Doprava

Letenky nejsou ve ceně. Cena letenek se bude odvíjet od termínu jejího nákupu.

Nejvýhodnější lety jsou v současné době z Vídně a Bratislavy do Paphosu.

K závazné rezervaci a potvrzení vašeho místa je nutná záloha  5 600  Kč  splatná při rezervaci  cesty  do 3 dnů. Platební údaje k záloze budou zaslání po závazné registraci.

Záloha   je nevratná a zahrnuje  celkovou administrativu, organizaci, program, komunikaci  přípravu pobytu a rezervaci místa.

VS = číslo mobilu.

Platební údaje k  doplatku a veškeré ostatní informace  budou opět zaslány po přihlášení a zaplacení zálohy.

Minimální počet účastníků je 6 osob, maximální 12. 

V případě výrazného kolísání měny a/nebo abnormálního zvýšení cen dodávek mezi inzerováním cesty a jejím uskutečněním si vyhrazujeme právo změnit celkovou cenu cesty.