KYPR – OSTROV SLAVNÉ BOHYNĚ

A

MOCNÝCH ŽEN

Cesty za krásou, ženskou energií, rituály, jógou, aromatoterapií …

Zrodila se z mořské pěny u kyperského pobřeží – bohyně Afrodita. Už Homér v 8. století př.n.l.  ji ve svých eposech popisoval jako Kypřanku. Lidé ji na ostrově uctívali, stavěli na její počest chrámy, pořádali rituály. Kult Afrodity je na Kypru živý dodnes. Turisté 21. století okupují pláž v zátoce Petra tou Romiou, kde se starověká kráska měla zrodit z mořské pěny. Někteří věří, že když se v zátoce vykoupou, omládnou. Jezdí sem ale téměř všichni, a proto Vás vezmeme dál. Na tajná místa, o kterých ví jen zasvěcení. Seznámíme vás se ženami, které i v 21. století umí probudit tu správnou energii tak, jako to dělají ženy na Kypru od nepaměti.  S energiemi pracují také tradiční léčitelky a léčitelé, kteří mají v kyperské společnosti hluboké kořeny. Kdysi bývalo běžné, že jste je našli v téměř každé vesnici. Moderní medicína a doba je sice vytlačili do pozadí, ale existují stále. A vy víme, kde je hledat a zavedeme Vás za nimi.

Poznejte s námi pod modrou kyperskou oblohou, kde slunce svítí 300 dnů v roce,  léčivou moc bylin a květin nebo i rituální vykuřování. Očistěte tělo i duši, zklidněte svou mysl a probuďte  ženskou energii – jako bohyně lásky, sexuality, plodnosti a krásy.

Cesty za krásou, ženskou energií, rituály, jógou, aromatoterapií připravujeme ve spolupráci s aromaterapeutkou Petrou Torovou, a dlouholetou a zcestovatělou lektorkou jógy, Lenkou Schuldes.

Viz přednáška „Slavné kyperské ženy“….

Rezervovat cestu