KYPR – MINDFULNESS

Naučte se žít okamžikem a nahlédněte do své mysli…

Potřebujete se nabít energií? Máte plnou hlavu myšlenek, kterých se nemůžete zbavit? Jste zahlceni pracovními a domácími povinnostmi, ale na nic se nemůžete pořádně soustředit?

Slyšeli jste už o technice všímavosti Mindfulness? Tato meditační technika pronikla v poslední době do celého světa a je natolik účinná, že ji dokonce učí i na základních školách. Třeba ve Finsku, Anglii v Německu nebo Itálii.

Seznámit se s Mindlulness můžete i s námi na prosluněném Kypru. Naučíme Vás základní techniky, jak zklidnit svou mysl, jak se zbavit stresu – toho nepříjemného spouštěče mnoha chorob, jak posílit  koncentraci, učení, paměť, empatii i emoce. Ukážeme Vám, jak si užívat každou chvíli, jak žít okamžikem. Učení meditace budeme prokládat tím nejpříjemnějším, co ostrov Kypr nabízí: vynikající a vyhlášenou kuchyní, blankytně modrým mořem, návštěvou památek pod ochranou UNESCO i míst méně známých, která ještě kvůli masovému turismu neztratila genius loci.  

Akamas Travel  připravuje Mindfulness cesty na Kypr ve spolupráci s Miroslavem Krčkem, dlouholetým a zkušeným lektorem této techniky.

Rezervovat cestu